ГРУЗІЯ
Тбілісі та Сванетія
КОРОТКО ПРО ПОДОРОЖ
450€
Приватні трансфери, всі переїзди, внутрішній переліт, сніданки, проживання, посуги гіда та активності на місці.
Тбілісі та Сванетія 50/50
Рівнозначна кількість часу для того, щоб детально дослідити Тбілісі та зрозуміти, яка ж вона душа Грузії, що живе в горах.
Середній
Рівень складності – багато гуляємо пішки по Тбілісі. Хайкінг в горах. Гарний рівень фізичної підготовки для кількагодинних підйомів.
4 кілометри
Маршрут до льодовика
Гостинність та природа
Найкраще описує формат нашої подорожі
Тбілісі-Местія-Ушгулі
Міста, які ми побачимо під час подорожі
1 ДЕНЬ
Переліт Київ - Тбілісі. Поселення в апартаментах або готелі в Тбілісі. Залежно від рейсу, день або вечір в місті. Відпочиваємо та святкуємо перший день в Грузії.
2 ДЕНЬ
Снідаємо в одному з колоритних закладів міста. Оглядова прогулянка по старому місту. Перші завдання. На вечерю відправляємось в популярний місцевий ресторан, де нас чекають смачні грузинські страви та вино, колоритна програма з національними піснями та танцями. Можна залишитись і на просто танці :) А далі продовжуємо знайомитись з нічним Тбілісі в його числених арт-кафе, які є візитною карткою сучасного міста.
3 ДЕНЬ
Снідаємо в новому цікавому місці (яких тут вистачає, насправді). Продовжуємо знайомитись з містом через його відомі та не дуже місця. Обов'язково заглянемо на місцевий блошиний ринок в пошуках автентичних цікавинок і для того, щоб виконати чергове завдання. Заглянемо на дегустацію вина та чачі і в одне таємне місце, де готують фантастичну на смак настоянку, яку ви захочете привезти з собою додому. А ввечері продовжимо відпочивати в ритмі нічної Грузії, але пам'ятаючи, що завтра у нас виліт :)
4 ДЕНЬ
Ранній трансфер в невиличкий аеропорт поруч з Тбілісі та виліт в Местію. Меньше години і ми вже у справжніх горах в одному з найцікавіших (по дизайну) аеропортів світу. Снідаємо та відправляємось підкорювати льодовик та водоспад (до водоспаду з нами піде місцевий провідник - дядя Заза). Готуйте зручне взуття та фотоапарати! Вечеряємо в ресторанчику в Местії та ночуємо в одному з готелів в центрі міста.
5 ДЕНЬ
Снідаємо та відправляємось у два невеличкі, але дуже цікаві музеї в Местії. Піднімаємось на одну зі сванських башт, щоб насолодитись 360 виглядом на містечко. По обіді вирушаємо мити золото разом з дядьою Заза. Вечеряємо в нього вдома. Нас чекає справжні грузинське застілля з тамадою, піснями та тостами. Можемо на ніч лишитися переночувати у Зази або повернутись в готель.
6 ДЕНЬ
Якщо лишаємось у Зази, то зранку можемо прогулятись вверх до маленької церкви, про яку знають здебільше місцеві і яка відома своїми фресочними росписами на стінах. Або одразу після сніданку виїзжаємо з готелю в найвище гірське поселення Європи - Ушгулі. По дорозі побачимо Башту Закоханих та подивуємось, як грузини їздять по таким серпантинам. В Ушгулі смачно повечеряємо з чудовим виглядом на гору Шхару, прогуляємось серед старовинних башт, побачимо як чарівно виглядає поселення на заході сонця, та відправимось назад в Местію. На вечерю підемо ще в одну місцеву родину, щоб в котре пересвідчитись, що грузинська гостинність це не міф.
7 ДЕНЬ
Снідаємо та збираємось в аеропорт. По обіді вилітаємо в Тбілісі і маємо ще достаньо часу щоб прогулятись містом, докупити подарунки та вино і просто відпочити у місті, яке нікуди не поспішає. Відсвяткуємо ввечері завершення нашої подорожі.
8 ДЕНЬ
Ранній підйом та трансфер в аеропорт. Відлітаємо в Київ.
ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ
Як завжди, ми намагаємось включити у вартість максимальну кількість всього, що ми запланували.
У вартість включено:
 • Проживання в готелях чи апартаментах по маршруту (двомісне розміщення)
 • Усі сніданки
 • Приватні трансфери та супровід автомобілем по всьому маршруту
 • Внутрішній переліт Тбілісі-Местія-Тбілісі
 • Послуги провідника в Сванетії
 • Грузинське застілля в місцевій родині
 • Добування золота в Сванетії
 • Поїздка в Ушгулі
 • Дегустациія вина та чачі в Тбілісі
 • Вхідні квитки в музеї
 • Квест-пакети на кожен день
 • Послуги експертів Trip&Quest
 • Нагородження та приз для переможців
 • Фірмові футболки Trip&Quest
Додаткові витрати:
 • Пепеліт Київ-Тбілісі-Київ
 • Харчування (обіди та вечері)
 • Особисті витрати
ЗАБРОНЮВАТИ ПОДОРОЖ
Ура, ви вирішились! Заповніть форму і ми сконтактуємо з вами, щоб розповісти про все детальніше.
ПОДІЛІТЬСЯ ПОДОРОЖЖЮ!
Якщо вам сподобалась ця подорож, поділіться з друзями. Разом веселіше!
МИ РАДІ ВАС ПОЧУТИ!
Аліна & Андрій
Trip&Quest experts
Phone: + 380 50 339 9533
Phone: + 380 50 573 1433
E-mail: info@tripandquest.com
Made on
Tilda